Michelle Boermeester

Coach
Mail: michelle@learnhero.nl

Jochem Verheul

Sales & Marketing
Mail: jochem@horecahero.nl

Raoul te Niet

Design / front-end developing
Mail: raoul@horecahero.nl

Randy Hehamahua

Support
Mail: randy@horecahero.nl

Eva Rozendaal

Stage Marketing
Mail: eva@learnhero.nl

Amber van Santen

Stage video & vormgeving
Mail: amber@learnhero.nl

Menno Wouters

Communicatie & Content
Mail: menno@horecahero.nl

Tibo

Kwaliteitsbewaker
Mail: tibo@learnhero.nl

Vragen, opmerkingen of samenwerken? Neem contact met ons op!

De online trainingen van HorecaHero worden gemaakt met onderwijskundige en experts uit de Horeca. Bij elke nieuwe training kijken wij welke expertise we moeten inkopen om de kwaliteit van onze trainingen te waarborgen.

Je naam

Onderwerp

Tip, suggestie en/of opmerking: