HorecaHero Jochem Verheul

Jochem Verheul

Sales & Marketing
Mail: jochem@horecahero.nl
Tel: 085 – 864 0036
Mob: 06 148 624 69

Anne van ’t Hoog

Support
Mail: anne@horecahero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Raoul te Niet

Design / front-end developing
Mail: raoul@horecahero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Martijn de Ridder

Programmeur
Mail: martijn@horecahero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Edward Belgraver

Finance
Mail: edward@horecahero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Erwin Dijkstra

Programmeur
Mail: erwin@horecahero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Vragen, opmerkingen of samenwerken? Neem contact met ons op!

De online trainingen van HorecaHero worden gemaakt met onderwijskundige en experts uit de Horeca. Bij elke nieuwe training kijken wij welke expertise we moeten inkopen om de kwaliteit van onze trainingen te waarborgen.

Je naam

Onderwerp

Tip, suggestie en/of opmerking:

We weten dat je geen robot bent, toch?